12mm PİKSEL LED

12mm pixel ledler ile özel, şık, göz alıcı tasarımlar/tabelalar hazırlamak günümüzde yaygın ve kolay elde edilebilir. 12mm çapında olan bu ledler 50’şerli grup olarak satılmakta ve birbirlerine bağlı olarak kullanıma hazır olarak sunulmakta. Çalışması için Kontrol Cihazı satın alınması gerekiyor. İstediğiniz gibi istediğiniz her yerde kullanıma uygundur. RGB’dir. Rengarenk görüntüler ile videolar, animasyonlar oynatılabilir. Dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. SİLİKONLU ve SU GEÇİRMEZDİR.

12mm PİXEL LED TOPLU ALIMLARDA FİYAT İSTEYİNİZ.

12mm pixel ledlerde kulanılmak istenen animasyon ve videolar, özel power led programları oluşturulur. Çeşit çeşit animasyon ve efekt içeren bu programlarla, istediğiniz yazı, resim ve videoyu rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Reklam sektöründe, tabelalarda, görsellerde, duvar süslemelerinde, aydınlatmalarda sıkça kullanılan 12mm pixel ledleri DEPOLED kalitesiyle elde edebilirsiniz.

12mm Piksel Led ile yapmış olduğumuz bazı örnekleri videolarda inceleyebilirsiniz.

 

12mm PİXEL LED

Hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz full RGB ışıklardır. Ampüllerde pixel led kullanıldığı gibi duvar aydınlatmalarda, mekan ışıklandırmalarında da pixeller kullanılabilir.12 mm Pixel led. Full RGB olmakla birlikte tabelada kullanıldığı zaman animasyon ve ışık şiddeti pixel görsel şölen oluşturur. 12mm Pixel ledlerle ekran, dj kabini, tavan dekorasyon gibi projelerde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

12mm PİXEL LED SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.