Bina Dışı Pixel Projesi, Pixel Led ile Bina Işık Dekorasyonu

Pixel şerit led ve ya 30mm Pixel ledler ile bina aydınlatma yapılabilir. Animasyonunu uzun ve kısa, özel günlere ayrı şekilde düzenlenebilir. Bina dışı Aydınlatma ve Pixel projelerinizi beraber inceleyebiliriz. Bina Dışı Pixel led Minyatür uygulamasıdır

Pixel ledler suya dayanıklı ve esnek yapısıyla istediğiniz gibi kullanabileceğiniz dekorasyon aracıdır. Yüzbinlerce animasyon gösterisi sunabilir, ekran olarak kullanılabilir, aydınlatma projelerinizi fazlasıyla karşılar. Pixel ledlerin kullanım alanı ışığı nerde kullanmak istediğinize bağlıdır. 30mm ve 12mm pixel ledler olduğu gibi şerit ledler de vardır. Bunlar sayesinde Binanızın dış cephesine farklı animasyonlar yapılarak güzel bir görünüme kavuşturur. Binanın gösterişi artar. Sizin De Bina cephe Aydınlatma, cephe pixel Projeniz var ise pixel led kullanabilirsiniz.

Diğer Bina dışı aydınlatma Pixel led Işıklandırma dekorasyon projelerimiz için tıklayınız

Gece kulüpleri, eğlence mekanları gibi yerlerde, kurumsal firmalarda, oyun salonlarında ve daha bir çok yerde pixel led kullanabilirsiniz. Evinizde, odanızda, işyerlerinizde de pixel şerit ledleri kullanabilirsiniz.

Günümüzde Pixel ledler her alanda kullanılmaktadır. Bina dışlarında ise dış mekan pixel led kullanarak su geçirmez bir pixel şerit dekorasyonu yapılmaktadır. Ledlerin üzerine kanal koyarak ışık şiddeti dolgulaştırılır. Daha güzel ve şık durmasını, ışığın toparlanılması sağlanır. Dış cephe projelerinde uzun ömürlülük esastır. Çünkü montajı ve tamiri zahmetlidir.

Ledlerimiz birinci kaliteden olmakla birlikte işçilikle beraber uzun yıllar kullanabileceğiniz Bina dışı aydınlatma projeniz için pixel şerit ledler hazırlamaktayız.

Bina dış cephesine hazırladığımız pixel ledler için özel günlerde binanızda Bayrak animasyonu dalgalandırabilirsiniz. Farklı animasyonları, farklı günlerde kullandığımız pixel kontrol cihazından değiştirerek standart görüntünün dışına çıkabilirsiniz.

Binanız için en uygun projeyi sizin için hazırlayabiliriz. Yapım aşamasını size anlatır, nasıl olacağını tarif ederiz. Aklınıza gelen bütün sorular için WhatsApp Numaramızı kullanabilirsiniz.

Bina dışı Aydınlatma Pixel Led Bilgi için WhatsApp Numaramız +905367700849