Kayan Yazı

Yükseklik 96 Genişlik 352 CM olan Büyük kırmızı kayan yazı 2 Parça CNC Kasaların Birleşmesiyle Yapılmıştır.

CNC Kasalar birleştirilebilir. Birleştiğinde ise iz kalmaz. İstediğiniz kadar cnc kasayı birleştirebilirsiniz. Hem Taşıma Hem imalat Hem de Montajı daha kolay olmaktadır.

CNC Kasa satın almak için Online alış veriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Led tabela satın alarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Led Tabela Işıklı yazılar kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz ve pembe renklerden oluşabilir. Kayan yazınızda panelleri farklı renklerde de kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü olmasını isterseniz cnc kasalar ile led tabela yapmanızı öneririz. Cnc kasaların sağlamlığı ve su geçirmezliği alüminyum kasalara göre daha yüksektir.

Alüminyum Tabela kasaları tamiri ve montajı zor kasalardır. Açılıp kapanması zaman alır, kırılabilir. Köşebentleri plastik olduğu için kalitesizdir. CNC kasalar daha kolay açılır ve kırılmaz. Menteşeleri vardır.

Led Tabela fiyatları hesaplama işlemi tabelada panel sayısına göre hesaplanır. P10 panellerden oluşan tabelalar için P10 Led tabela panel ölçüsü 32Cm X 16Cm boyutlarındadır. Kayan yazı led tabela ölçüleri bu panel boyutları esas alınarak hesaplanmaktadır.

Garanti Süresi Ne Kadardır?

Kayan Yazılarınızın parça garantisi 2 Yıldır, servis garantisi ise 1 Yıldır. Led tabela içerisindeki tüm bileşenler güç kaynağı da dahil olmak üzere garanti kapsamındadır. Sıvı teması olması durumunda da tüm parçalar garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.

Yurtdışı Tabela Kargolama

Anlaşmalı olduğumuz PTS ve DHL Express ile başta Avrupa ülkeleri; Almanya, Fransa, İngiltere ve Hollanda’nın yanı sıra tüm Dünya ülkelerine Türkiye’den Led Tabela gönderimi yapmaktayız. Almanya, Fransa, İngiltere ve Hollanda’ya teslimat süresi ortalama 2 iş günü sürmektedir.
Gümrük çekim işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Depoled olarak kaliteli ürünlerimiz ile en uzun ömüre sahip olan kayan yazılarınızı güvenle uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Tabelalarınızı kullandığınız süre boyunca powerled programı ile yazılarını da değiştirebilirsiniz. Bu sayede markanız isminiz değişse dahi hatta tabelanızı satmış olsanız dahi kullanılabilirliği devam edecektir.

Kayan yazı siparişi vermek için bizi telefonla arayabilirsiniz. İstediğiniz Ölçülerde Tabela Yapılmaktadır.