P5 panellerle oluşturulan tamamı renkli video oynatabilen led ekranlardır. Bu ekranlar ile video oynatabilir, resim gösterebilir, mesela logonuzu ekleyebilir, kartın özelliğine göre oynattığınız videonun eğer sesi varsa hoparlörden duyulmasını sağlayabilirsiniz. Led ekranlar kurulumu ve kullanımı basit yeni nesil tabelalardır. Bu sebeple iş ve gösteri hayatının her yerinde kullanılmaktadır.

Panel Özellikleri

Çalışma Ortamı İç Mekan
Piksel Ölçüsü 5 mm
Piksel Yoğunluğu 40000 Dots/ ㎡
LED Lamba SMD 1515
Boyut 320*160* 15 mm
Çözünürlük 64*32=2048Dots
Sürücü Metodu Sabit Akım 1/8 Tarama
Kabin Piksel Yoğunluğu 192*192=36864 Dots
Kabin Alanı 0.9216 ㎡
Parlaklık ≥ 600 cd/ ㎡
En İyi Görüş Mesafesi ≥ 5 m
Yineleme Sıklığı ≥ 1920 Hz
Görüntü Rengi 4398 Milyar

Kasa Özellikleri

Kabin Ölçüsü 96cm X 96cm
Kabin Tipi 1 mm Sac Kasa
Kabin Derinliği 7.5 cm
Kabin Kullanım Şekli İç Mekan

Fiyat Teklifi İste

Size en uygun fiyatlarla yüksek kalitedeki P5 Led Ekran Ürünümüz için fiyat teklif formunu doldurun. Merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.

P5 Led Ekran İç Mekan

P5 panellerle oluşturulan tamamı renkli video oynatabilen led ekranlardır. Bu ekranlar ile video oynatabilir, resim gösterebilir, logonuzu ekleyebilir, kartın özelliğine göre oynattığınız videonun eğer sesi varsa hoparlörden duyulmasını sağlayabilirsiniz. Led ekranlar kurulumu ve kullanımı basit yeni nesil tabelalardır. Bu sebeple iş ve gösteri hayatının her yerinde kullanılmaktadır.

P5 Led Ekran İç Mekan Nasıl Kurulur?

Her şeyden önce kurulumu karmaşık gözükse de sizi korkutmasın. Gayet basit.

Led ekranlar siparişinize göre hazırlanır. CNC Kasa ile birleştirilir. Böylelikle Led Ekranınız diri bir yapıya sahip olur. Ancak CNC Kasaların su geçirmeme özelliği olsa dahi iç mekan p5 paneller ile hazırlanan ekranlar suya dayanıklı değildir. Suya dayanıklı olan led ekranlar dış mekan özellikli contalı panellerden oluşmaktadır. Ayrıca siz de isterseniz kurabilirsiniz.

Hazır bir şekilde size gelen led ekranınızı 220V vererek çalıştırabilirsiniz.

P5 Led Ekran İç Mekan Tabelalara Nasıl Yazı Yazılır?

Size göndereceğimiz programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, tarif ettiğimiz şekilde küçük bir kaç ayar yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında kolaylıkla yazınızı yazabileceksiniz.

Merak etmeyin! İsterseniz bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp eğitimini ücretsiz şekilde veriyoruz. Benzer şekilde telefonda da tarif edebiliriz.

Sonuç olarak sizin de bir led ekranınız olsun isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.