Pixel Dekorasyon

Pixel Dekorasyon, Pixellerimizi dilediğiniz dekorasyon projesinde kullanabilirsiniz. Dj kabini, Tavan Dekorasyon, Mekan Yer Aydınlatma ve Animasyon Projelerinde, Yazı ve Vitrin süslemelerinde kullanabilirsiniz. Arayın, beraber projesini çizelim!

Pixel Led Dekorasyon Nedir?

Pixel ledler ile bina dışı led ya da iç mekan görsel showlar hazırlayabilirsiniz. Duvarları aydınlatabilirsiniz. Mekanın renkleri ile uyumlu bir şekilde şık bir ambians elde edebilirsiniz. Sahneniz için dikkat çekici animasyonlar hazırlayabilirsiniz.

pixel dekorasyon
pixel dekorasyon

Pixel Led Nedir?

Pixel led full rgb aydınlatma ve gösteriş ledidir. Pixel ledler ile tabela yapabilir, dekor yapılabilir, bina aydınlatma yapılabilir, harf yapılabilir, sahne yapılabilir, merdiven ve basamak görselleri oluşturulabilir.

Pixel led ile duvar aydınlatma Örneği

Youtube’dan direk izleyebileceğiniz bu proje pixel şerit ledler ile hazırlanmıştır. Şerit ledler, alüminyum kasalara geçirilerek duvara döşenmiştir. Bu sayede büyük bir görüntü elde edilmektedir. Sahneyi aydınlatıp, ışık şiddeti ayarlanabilmektedir.

Bir çok dekorasyon projesi aydınlatma olmadan işe yaramaz. Asıl önemli olan aydınlatma ve ışıklardır. Pixel ledler ortamın ışığını istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar ve telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bir kolaylığı vardır. Pixel ledler sizin için en iyi seçenektir.

Sahne aydınlatma ve görsel animasyonları ise dj ve mekanın isteğine göre şekillenebilir.

Dj Kabini

Pixel ledler ile hazırlanmış bir dj kabini örneğini burda görmektesiniz. Dj kabinleri gösterişli ve full animasyonlu olur. Bu sayede mekanın görseli artar. Dikkat çekici bir dj kabini yaptırmak için ölçüleri bilmeniz yeterlidir. Gerisini biz sizin için hallederiz.

Dj kabinleri ve sahne aydınlatmaları pixel şerit ledler ile hızlıca ve kolaylıkla yapılmaktadır. Dj kabin arkası sahne aydınlatma projesi de sizler için bir örnek aşağıya bırakıyoruz.

Bu gönderi Blog’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.