pixel led dekorasyon, pixel aydınlatma, kolon pixel uygulama

Pixel şerit ledler mekanın iç ve dış dekorasyonunda her alanda kullanılabilir. Daha öncesinde duvara, tavana, sahneye ve bina dışına ve bir çok yere kullandık. Bu defa pixel kolon uygulamasıyla karşınızdayız.

Pixel şerit ledler kullanımı ve montajı kolay malzemedir. Bu sayede uygulama alanında baya başarılı işler çıkarken sizi çok yormaz. El işçiliği kalitesine bağlı olarak pixel şerit ledlerin ömrü uzun ve ışık parlaklığı yüksektir.

Mekan içerisinde pixel şerit ledleri uygulamak istediğiniz alana uygun projeyi çizip daha sonrasında fiyat hesaplandırılması yapılmaktadır.

Duvar aydınlatması ile pixel ledler üzerinden yazı ve animasyon geçmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça şık ve gösterişli bir kolon uygulaması için siz de mekanınızın, işletmenizin bir alanında denemek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Diğer pixel dekorasyon projelerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Uygulamanın videosuna gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Pixel şerit ledlerimiz iç mekan ve dış mekan pixel led olarak ikiye ayrılmaktadır. Dış mekan pixel şerit ledlerin su geçirmez özelliği vardır. Bu sayede rahatlıkla bina dışında, tabelalarda, camlarda ve ya merdivenlerde kullanılabilir. Kapı girişlerinde güzel bir gösteriş sergiler. Animasyonun renklerine bağlı olarak markanızın görünürlüğünü sağlar.

İç mekan ledler su geçirebileceği gibi alüminyum kanallar ile korunduktan sonra aynı şekilde kullanılabilir. İç mekan pixel şerit ledler daha yaygın bir kullanıma sahiptir. Fiyat ve kullanım kolaylığı, müşteri ve teknikerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Aklınıza gelebilecek her alanda kullanılan pixel şerit ledler, kontrol kartlarıyla yönetilmektedir. Projenin büyüklüğüne göre küçükten büyüğe kontrol kartları mevcuttur. Mini Pixel kontrol cihazı , Butonlu Kontrol Cihazı, Pixel T1000S, Wi-Fi ile telefondan kontrol cihazı SP-105 vs. gibi bir çok model vardır.