Pixel Harf İçi Tabela gün geçtikçe artmaktadır. 30mm pixel ile yapılan tabelaların animasyon görüntüsü artmakta ve müşterilerin dikkatini çekmektedir. Depoled olarak işletmenize uygun tabelayı sizler için hazırlayıp teslim etmekteyiz.

Groggy pixel harf içi tabelası 30mm pixel rgb ledlerden oluşmaktadır. Kesilen kutu harflerin üzerine 30mm pixeller yerleştirilip kablo bağlantısı yapıldıktan sonra kontrol kartı bağlanmaktadır.

Kontrol kartı t1000s olarak kullanmaktayız. Kullandığımız t1000s pixel kontrol cihazını SD Kart ile yönetiyoruz. Bilgisayar üzerinden hazırladığımız size özel animasyonları SD Kart içerisine atıp pixel görselini oluşturmaktayız.

Pixel ile yapılmış cephe yada iç mekan tabelaları görseli yüksek ve dikkat çekici olmakla birlikte mekanın dekorasyonunu ve tasarımı değiştirmektedir.

Siz de Pixel Harf İçi Tabela yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarımınızı bize WhatsApp ya da E-mail ile gönderdikten sonra sizin için CorelDraw’da çizilmiş tasarımı size göndereceğiz. Onayınızla birlikte siz de bir Pixel ile hazırlanmış tabela sahibi olabilirsiniz.

Groggy Pixel harf içi 30mm yazı videosunu Youtube ‘dan izlemek için tıklayabilirsiniz.

İletişim İçin

212 551 37 12

536 770 08 49

info@depoled-com

Daha önce yapmış olduğumuz pixel tabelaları internet sitemizin ana sayfasından Pixel Tabela Kategorisine tıklayarak ya da bu linke tıklayarak görebilirsiniz.

Pixel ledler ile istediğiniz alanda istediğiniz tasarımı ve animasyonu yapabilirsiniz. Evinizin renklendirmek istediğiniz köşesinde, ofisinizin duvarlarında, mağazanızın cephe tabelasında, eğlence mekanlarında, clublarda, gazinolarda, merdivenlerde, yollarda, yürüyüş alanlarında ve daha bir çok yerde kullanabileceğiniz gibi, çeşitli projelere de katkısını görebilirsiniz. Bina aydınlatma için kullanılan pixel led tasarımları inceleyebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı pixel şerit ledlerimiz ile binanızın dış cephesini aydınlatabilirsiniz.

pixel tabela
pixel harf içi tabela